Ortodontik tedavi fiyatları- Diş Teli tedavi fiyatları


Ortodontik tedaviler hastaların ortodontik problemlerine göre her hasta için kişiye özel yapılan tedavilerdir. Her hastanın ortodontik problemi farklı olduğu gibi kişilerinde yaşları, kemik yapısı v.s. farklıdır. Bir hasta için oluşturulan bir reçete başka bir hastada çok farklıdır. Bunun yanında ortodontik tedavilerde kullanılan materyallerde farklılık göstermektedir. Tel tedavisini istemeyenler için şeffaf plaklarla ortodonti, metal braketleri istemeyenler için estetik braketlerle tedavi daha uygun olmaktadır.

Ortodontik tedavi ücretleri de bu farklılıklara göre değişkenlik göstermektedir. Kısa süreli basit problemlerin çözümü, daha uzun süreli komplike vakalardan çok farklıdır. Ortodonti uzmanının tecrübesi, hastalarına gösterdiği özen ve titiz çalışma da tedavinin sonucunu etkileyen önemli faktörlerdendir.
Diş Teli tedavi ücreti ancak uzman doktor muayenesi sonucunda verilebilmektedir. Ayrıntılı muayene sonucunda tedavinin yaklaşık ne kadar süreceği hangi malzemelerin kullanılacağı tespit edilerek nihai sonuca ulaşılabilir.

Here There!

If you have any question, send us an email and we'll get back to you, soon.

Not readable? Change text. captcha txt